XIV edycja Miejskiego Konkursu Matematycznego ÔÇ×LICZYDE┼üKOÔÇŁ

W dniach 14 ÔÇô 15 stycznia odby┼éy si─Ö szkolne eliminacje Matematycznego Konkursu ÔÇ×Liczyde┼ékoÔÇŁ dla klas 2 i 3. Wzi─Ö┼éo w nim udzia┼é 23 uczni├│w klas drugich i 15 uczni├│w klas trzecich.

Podczas konkursu w czasie 45 min uczestnicy rozwi─ůzywali zadania matematyczne o r├│┼╝nym stopniu trudno┼Ťci, r├│wnie┼╝ wykraczaj─ůce poza podstaw─Ö programow─ů oraz zadania nietypowe. Test skonstruowany by┼é na zasadzie wyboru jednej prawid┼éowej odpowiedzi z 4 podanych mo┼╝liwo┼Ťci. Mo┼╝na by┼éo otrzyma─ç za rozwi─ůzanie wszystkich 15 zada┼ä maksymalnie 60 punkt├│w.

Gratulujemy wszystkim odwa┼╝nym uczestnikom!

Do 2 etapu konkursu, kt├│ry odb─Ödzie si─Ö 25 lutego o godz.16.30 w SP 64, zakwalifikowali si─Ö uczniowie, kt├│rzy zdobyli od 40 do 60 punkt├│w:

• Starszak Mateusz

• Kacperski Jonasz