KOLEJNY PROJEKT W ETWINNING

Projekt realizowany będzie z chętnymi uczniami z klasy 7c od listopada do kwietnia. Podczas projektu będziemy:

• pisać listy oraz kartki świąteczne oraz je czytać
  • przygotowywać i smakować polski deser, oraz tworzyć przepis w e-książce kucharskiej
  • tworzyć prezentację o Bydgoszczy
  • uczyć się słówek w językach: tureckim, rumuńskim, niemieckim
  • świetnie się bawić.

WORLD OF ROBOTS

Miło na przekazać, że klasa 4c jest w trakcie  realizacji kolejnego projektu międzynarodowego WORLD OF ROBOTS. Ideę projektu przedstawia poniższy schemat:

Czytaj więcej: WORLD OF ROBOTS

LED CHRISTMAS CARD

Miło na przekazać, że jesteśmy w trakcie realizacji kolejnego projektu międzynarodowego LED CHRISTMAS CARD. Jednym z efektów współpracy jest wykonanie własnoręczne przez dzieci świątecznych kartek ledowych z życzeniami w języku angielskim, które to przesłaliśmy pocztą tradycyjną do Portugalii.

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII

A. Kaniewska, B. Szurpita, J. Świetlik

KOLEJNY PROJEKT MIĘDZYNARODOWY

Realizujemy kolejny projekt międzynarodowy Europäisches Weihnachtskochbuch. Agnieszka Meger

PROJEKT MIĘDZYNARODOWY

Zaczynamy realizację naszego pierwszego projektu międzynarodowego. Więcej informacji już wkrótce. Alicja Kaniewska

NOWY ROK SZKOLNY - NOWE WYZWANIA

Dołączyliśmy do programu eTwinning czyli do europejskiej społeczności szkolnej, która  współpracuje  ze sobą za pośrednictwem nowoczesnego, bezpiecznego, międzynarodowego portalu społecznościowego, który zapewnia swobodną komunikację i realizację projektów edukacyjnych.
Od poniedziałku w naszej szkole będzie realizowany projekt edukacyjny SPEAK'N'CODE . Został on zatwierdzony przez Krajowe Biuro Programu eTwinning.

Przy projekcie będą współpracowały  cztery szkoły podstawowe z województw: kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego.
Uczniowie będą rozwijali umiejętności językowe i poszerzali umiejętności informatyczne poprzez kodowanie gier językowych.

Naszymi partnerami w projekcie są:

Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła II w Bydgoszczy
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy
Zespół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Żalnie

W naszej szkole osobami odpowiedzialnymi za projekt są:
Pani Alicja Kaniewska
Pani Aleksandra Tarczyńska - Pajor