CITY TRAIL JUNIOR V i VI

08.02. i 08.03. wzięliśmy udział w V i VI serii City Trail Junior. Do biegu przystąpiło 9 uczniów. Nasi zawodnicy okazali się prawdziwymi "fighterami". W lutym w iście zimowej scenerii, w głębokim śniegu, nierównej nawierzchni, mrozie - bez skrupułów  pokonali po raz piąty 3km.  W ostatniej serii w marcu przeszli samych siebie. Kolejny raz dali z siebie wszystko. Jakże inne warunki pogodowe skłoniły naszych biegaczy do pobicia kolejnych życiowych rekordów.


Kat. dz. na 3km        I i II m WISNIEWSKA KARINA
                              II i III m FUJARSKA AGATA
Kat. chł. na 3km      IIISADKOWSKI ADRIAN
                            IV i V  KŁOSOWSKI KRZYSZTOF     
                            V i VI  RUTKOWSKI MICHAŁ     
Kat dz.    1900m   V i VI m NOWACKA ZUZANNA    
Kat. chł.  600m   XV i X m KOCZOROWSKI MACIEJ       
Kat dz.    600m     III i III m KOCIENIEWSKA MARTYNA

Dodatkowe informacje